J.Galvydžio g. 3, LT-08236 Vilnius
Tel.: +370 5 274 54 30;
Faks: +370 5 278 41 61
Mob. 8 652 94 118; 8 620 48958
El. paštas: info@senasisezerelis.lt
 
Lt En
 
Mūsų darbai
"Pigiai ir greitai kasame tvenkinius"
STRAIPSNIAI
Naudingos nuorodos

UAB "Senasis ežerėlis" yra aplinkosaugos bei aplinkotvarkos konsultacijų kompanija, kurios pagrindines veiklos kryptis atspindi pats firmos pavadinimas. Dirbame beveik viską, kas susiję su žodžiu „VANDUO“: nuo pirminių tyrimų, konsultacijų ar kūdros kasimo projekto iki kompleksinių šlapžemių ar vandens telkinių ir jų prietakos baseinų tyrimų, ekspertizių, restauravimo galimybių studijų, poveikio aplinkai vertinimo, techninių projektų parengimo bei jų vykdymo techninės priežiūros.

 

Glaudžiai bendradarbiaudama su Vilniaus universiteto, VU Ekologijos instituto, Botanikos instituto, LŽŪA Vandentvarkos katedros mokslininkais, landšafto architektais, bei darbus atliekančiomis statybos bendrovėmis, UAB "Senasis ežerėlis" yra viena pirmųjų Lietuvoje kurianti ir įgyvendinanti moksliškai pagrįstas vandens bei šlapžemių ekosistemų restauravimo bei įrengimo technologijas. Kiekvienu atveju, atlikę reikiamus tyrimus, galime pasiūlyti optimalų, konkrečiam vandens telkiniui pritaikytą, moksliškai pagrįstą ir aplinkai draugišką, o taip pat kainos bei kokybės požiūriu suderintą sprendimą.

          Ką bedarytume, mūsų moto: kokybiškai įvykdyti užsakovo pageidavimus, nepažeidžiant gamtos pusiausvyros ir neprasilenkiant su racionalumo principu. Tad patikėję darbus mums, Jūs būsite tikri, kad mūsų siūlomi technologiniai sprendimai nekonfliktuoja su gamta, o Jūs gaunate kokybišką ir ekologiškai pagrįstą problemos sprendimą už racionalią kainą.

Gilios žinios, technologinių procesų išmanymas, atvirumas klientui ir visuomenei, lankstumas bei noras bendradarbiauti – tai tik dalis to, ką mes galime pasiūlyti savo klientams. Mes nuolat domimės naujomis technologijomis, ieškome būdų, kaip kompleksines aplinkotvarkos problemas išspręsti geriau, efektyviau, minimaliai trikdant ekosistemose ar jų kompleksuose susiformavusius ryšius, kur įmanoma, naudojant natūralias vietines medžiagas, kurias motulė Gamta iš karto priima kaip savas, be to tai sumažina projekto įgyvendinimo išlaidas. Tokia patirtimi bei informacija noriai dalinamės su savo klientais, todėl turbūt neatsitiktinai vieni pagrindinių mūsų užsakovų yra LR Aplinkos ministerija bei Aplinkos apsaugos agentūra.

         Mūsų tikslas - nuolatinis tobulėjimas, siekiant tapti nepralenkiamais savo srities ekspertais, propaguojančiais ir įgyvendinančiais ekologiniu požiūriu tvarias aplinkotvarkos technologijas. Savo žinias bei patirtį perduodame savo klientams bei augame kartu su jais vardan bendro tikslo – švaresnės ir gražesnės Lietuvos.

         Mums visada įdomi Jūsų nuomonė ir atsiliepimai, taigi, jei turite mums klausimų, idėjų ar norėtumėte gauti išsamesnės informacijos, maloniai laukiame Jūsų skambučio, žinutės, arba kviečiame į svečius, kur prie puodelio kavos aptarsime Jums rūpimus aplinkotvarkos klausimus.

 
  UAB "Senasis ežerėlis" atliktų didesnių darbų sąrašas
  "Pigiai ir greitai kasame tvenkinius"
.

Sveiki užsukę į UAB "Senasis ežerėlis" svetainę.

Šiuo metu svetainė yra rekonstruojama, todėl dalis informacijos gali būti neprieinama arba vaizduojama iškraipytai. Atsiprašome už galimus nepatogumus ir     MALONIAI PRAŠOME UŽSUKTI VĖLIAU.

 

Visos teisės saugomos UAB "Senasis ežerėlis" 2007-2013